Jyttek ABS Polje Tri vrata 1310nm svjetlovodni Circulator Singlemode 1x2 Optični circulator FC/UPC Razred P

Jyttek ABS Polje Tri vrata 1310nm svjetlovodni Circulator Singlemode 1x2 Optični circulator FC/UPC Razred P  €75.97
  • Vlaken Premer: 0,9 mm
  • Številka Modela: HJ
  • Vlakna Tipa: SMF-28e
  • Vlakna Dolžina : 1M
  • Blagovna Znamka: jyttek
  • Valovna dolžina : 1310nm

1 Uporaba

---Fiber optic Ojačevalniki

---CATV svjetlovodni Povezave

---Fiber Optic Preizkus Sistema

---Fiber Optic LAN Sistemi

---Telekomunikacije

2 Tehnične Specifikacije Parameter P Razred A Razred Konfiguracija Vrata 1 Vrata 2 Vrata, 3 Kanal Valovna dolžina (nm) 1310/1550/1585 Vrsta Vstavitve in Izgubo 23°C 0.6 0.8 Max.Vstavljanje Izgubo 23°C 0.8 1 Kanal Vrha Izolacija(dB) 50 Minimalne Izolacije* (dB) 40 Kanal Križa Govori (dB) 50 PDL (dB) za 0,2 PMD(ps) za 0,1 Vrniti izguba (dB) 50 pasovne širine(nm) +/- 30 Največja Optična Moč(mw) 500 Največja Natezna Obremenitev(N) 5 Delovanje Temperatura(°C) 0~+70 Shranjevanje Temperatura (°C) -40~+85 Dimenzije (nm) 5.5*L68

3 Skica

4 Naročanje Info.PI Circulator Vrata Valovna dolžina Razred Kika Slog Vlaken Dolžine in/Out Priključek 4=4 port 13=1310nm P=P Razred 1=250um golimi vlaknin 1=1 m 0= None 15=1550nm A=A Razred 2=900=0,9 mm jakna 2=2 m 1= FC/APC 16=1585nm 2=FC/PC 3=SC/APC 4=SC/PC 5=LC/APC 6=LC/PC 7=ST

dostava

1. Bomo pošlje blago v roku 5 delovnih dni po polni plačilo, je bila potrjena.

2. Mi lahko zagotovi mednarodni ladijski promet storitev, kot sledi:

Kitajska Post Air Mail, HK Post Air Mail, EMS, TNT, DHL, UPS privzeti način je s Kitajske post air mail in HK post air mail.

3. Kupec je odgovoren za zavarovanje težave in škodo, ki je posledica ladijskega prometa storitev, kot so nesreče, zamude ali druga vprašanja.Poleg tega ne prevzemamo odgovornosti za kakršne koli po meri ali dajatve, uvozne dajatve ti stroški niso vključeni v predmet, ceno in stroške pomorskega prometa.

GARANCIJA&GARANCIJE

1. Vsi izdelki so pregledani in preizkušeni pred odpremo.če niste zadovoljni z blagom, si lahko izmenjujete predmete znotraj 7 dni in se boste morali obrniti nam v roku 24 ur po prejemu artiklov.

2. V poštnine zaračuna se ne vrača in strank, bi morali biti odgovorni za vse stroške vrnitve in reshipping.

3. Vse vrne prispevke, ki morajo biti v originalni pogoji, vključno polje in pribor.Človek, napake niso zajamčene, kot je zlomljena, opraskan in tako naprej.

4. Za vse elemente, prosimo, uporabite EMS ali lokalno post, ko pošlje nazaj

POVRATNE informacije

1. Kupec je zgodnje potrditev, bodo zelo cenjeni po prejemu artiklov.

2. Ker vaše mnenje je zelo pomembno, da se naša podjetja je razvoj, ki smo iskreno vabimo vas, da pustite pozitivne povratne informacije za nas, če ste zadovoljni z našim izdelkom in storitvijo.To bo vzemite si 1 minuto, vendar je to 1 minuto je zelo pomembno, pomembno za nas.

3. Prosimo, kontaktirajte nas pred odhodom koli negativna ali nevtralna povratne informacije.Delali bomo z vami rešiti vse težave, Hvala za razumevanje

Oznake: porto, 2din carplay, fc barcelona, fc vrata, benfica, bluetooth rcd510, 9 inch android avtomobilski stereo sistem, avto radio carplay, android avto vw, fc


  • 5pcs/veliko Skakalec Kabel usb Duplex Multimode LC Na LC svjetlovodni Optični Patch Kabel

    5pcs/veliko Skakalec Kabel usb Duplex Multimode LC Na LC svjetlovodni Optični Patch Kabel

    Priporočljivo Izdelkov Dobrodošli v naši trgovini, na katero koli vprašanje, pls, vas prosimo, da se obrnete +86 15951880639 (WhatsApp) Skakalec Kabel usb Duplex Multimode LC Na LC svjetlovodni Optični Patch Kabel Opis: Optični optični patch kabel je izdelan iz jedro z visoko lomni količnik, ki je obdana z
    €21.47 €10.74
  • Svjetlovodni RJ45 epon onu ONT EP-125 FTTH EPON Onu EPON 1port ONU EPON OLT 1.25 G

    Svjetlovodni RJ45 epon onu ONT EP-125 FTTH EPON Onu EPON 1port ONU EPON OLT 1.25 G

    1. Pregled EPON ONU single-user ONU je namenjen za ONU v deferent FTTH rešitve , prevoznik - razred FTTH aplikacija zagotavlja datum dostop do storitev.to EPON ONU sprejme visoke zmogljivosti in nizko porabo sekancev, in podpira CTC 3.0 povezanosti in interworking standard China Telecom.S pomočjo NGBN Pogled NMS, ki jo lahko zagotovi naročnikov
    €13.40
  • UNIKIT SC APC Optični hitri konektor SC svjetlovodni Hitro Priključek

    UNIKIT SC APC Optični hitri konektor SC svjetlovodni Hitro Priključek

    Priporočljivo Izdelkov Dobrodošli v naši trgovini, na katero koli vprašanje, pls, vas prosimo, da se obrnete +86 15951880639 (WhatsApp) Opis Hitro Sestavljanje Priključek (imenovan tudi Ne-poljski Connector , Pre-poljski Priključek ali Fast Connector ) je enostaven za namestitev naprave.No orodje ali orodje ni
    €137.09 €68.54

  • 10 pristanišča Gigabit Ethernet Stikalo 10/100/1000Mbps 8 SFP Vrata In 2 RJ45 vrata brez SFP modul

    10 pristanišča Gigabit Ethernet Stikalo 10/100/1000Mbps 8 SFP Vrata In 2 RJ45 vrata brez SFP modul

    €136.26
  • 4 Kanalni HD Video AHD CVI TVI Video+PTZ Podatkov koaksialni Pretvornik SMF FC 1080P Za HD CCTV CVI TVI AHD 2MP PTZ Kamere

    4 Kanalni HD Video AHD CVI TVI Video+PTZ Podatkov koaksialni Pretvornik SMF FC 1080P Za HD CCTV CVI TVI AHD 2MP PTZ Kamere

    Pregled Izdelka Podpora Kamere: CVI :1080P/2MP (1920×1080), 960P/1.3 milijona slikovnih pik (1280 X 960), 720P/1MP (1280×720) AHD :1080P/2MP (1920×1080), 960P/1.3 milijona slikovnih pik (1280 X 960), 720P/1MP (1280×720) TVI: 1080P/2MP (1920×1080), 960P/1.3 milijona slikovnih pik (1280 X 960), 720P/1MP (1280×720) Medtem ko mnogi trenutnega
    €74.05
  • FTTH SC UPC Hitro Priključek Single-Mode Priključek Orodje za Hladno Priključek Orodje svjetlovodni Hitro Priključek 58mm

    FTTH SC UPC Hitro Priključek Single-Mode Priključek Orodje za Hladno Priključek Orodje svjetlovodni Hitro Priključek 58mm

    Priporočljivo Izdelkov Dobrodošli v naši trgovini, več popustov, vas prosimo, da se obrnete +86 15951880639 (WhatsApp) Opis Hitro Sestavljanje Priključek (imenovan tudi Ne-poljski Connector , Pre-poljski Priključek ali Fast Connector ) je enostaven za namestitev naprave.No orodje ali orodje ni potrebno.To je
    €100.75 €65.49
  • Daj v skupno rabo